VYKLÍZENÍ BYTŮ, POZŮSTALOSTÍ ČI FIREM včetně odvozu a další likvidace. Kalkulace ceny zdarma.

Vyklízecí práce

Vyklízecí práce Praha a okolí

Vyklízení v Praze a okolí je pro nás každodenní rutinou a proto ji zvládáme rychle a poradíme si i s velkými prostory. Cena zahrnuje nakládku i vykládku ve sběrném dvoře a neplatíte žádné poplatky za práci o svátcích ani víkendech. Navíc při nenaplnění celé dodávky sleva!

Kalkulace ceny je zdarma a je individuální pro každou zakázku. Zavolejte nám na číslo 604 302 687 či napište na info@prahavyklizeni.com

Vyklízení bytů, stěhování bytů Praha a okolí

Vyklízíme byty malé i prostorné a překážkou pro nás nejsou schody ani úzké chodby či dveře. Poradíme si se vším.  Možné je samozřejmě vyklizení prostor, které k bytu náleží (sklepní prostory, spíže, balkony, lodžie).

Vyklízení půd Praha a okolí

Možné je i vyklízení půd a případné připravení půdy pro rekonstrukci. Vyklízíme půdy v rodinných domech, vyklízíme půdy ve starých činžovních domech, vyklízíme půdní vestavby.

 

Vyklízení pozůstalostí Praha a okolí

Pomáháme Vám ulehčit od starostí, které obecně s řešením pozůstalostí bývají u každého z nás. Jsme schopni zajistit odvoz odpadu, odvoz lednic, sporáků, televizí a jiných do sběrny surovin k bezpečné likvidaci.

 

Vyklízení firem a nebytových prostor Praha a okolí

Vyklízíme firmy, které v daných prostorech končí svoji činnost, stěhují se do jiných prostor a podobně. Možnost kompletního vyklizení či pouze částečné vyklizené. Také vyklízíme sklady a další nebytové prostory.

Sanace a desinfekce prostorů po úmrtí

Sanace a desinfekce je nezbytným krokem v případě úmrtí člověka. V případě okamžitého nalezení zesnulého je nutná pouze desinfekční postřik a tento proces je tak velmi jednoduchý. V případě, že byl zesnulý nalezen během několika dní je nutné odstranit savé materiály se kterými přišel zesnulý do styku a dále ošetřit podlahy, stěny a nábytek desinfekčním postřikem. Třetí případ nastává ve chvíli kdy je již tělo v rozkladu. Poté je nutné odstranit veškerý nábytek, lino a další materiály se kterými přišel zesnulý do styku a kromě desinfekčního postřiku případně použít i speciální chemii na podlahy a stěny.

 

Proč zvolit právě nás?

 

  • Máme roky zkušeností  
  • Cena zahrnuje nakládku i vykládku ve sběrném dvoře (včetně všech poplatků)
  • Stejné ceny během víkendů i svátků
  • Možné i expresní vyklizení do několika dnů
  • Při nezaplnění celé dodávky sleva!

 Kontaktujte nás

Telefon: +420 604 302 687
E-mail: info@prahavyklizeni.com 

Máte zájem nebo potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!