VYKLÍZENÍ BYTŮ, POZŮSTALOSTÍ ČI FIREM včetně odvozu a další likvidace. Kalkulace ceny zdarma.

Dezinfekce

Dezinfekce Praha a okolí

Jak preventivně předejít výskytu virů, bakterií, parazitů a plísní, nebo se již zbavit nevyžádaných návštěvníků ve vašem domě či nebytovém prostoru? Existuje jednoduché řešení – dezinfekce! Naše firma zajišťuje odborné odstranění škodlivých a choroboplodných mikroorganismů, které mohou potencionálně znamenat hrozbu při šíření onemocnění u zvířat a lidí.

Při dezinfekci využíváme certifikované chemické prostředky, které odpovídají kritériím HACCP. Díky správné a bezpečné aplikaci našimi pracovníky tak dochází k ochraně zdraví Vás i Vašich blízkých, zaměstnanců nebo zákazníků.

Kalkulace ceny je zdarma a je individuální pro každou zakázku. Pro více informací neváhejte  a kontaktujte nás na čísle 604 302 687 či  napište na info@prahavyklizeni.com

Zaměřujeme se na:

  • Dezinfekci prostor při výskytu chorob
  • Dezinfekci ploch, povrchů, podlah a vybavení
  • Likvidaci plísní
  • Dezinfekci a sanaci po úmrtí

UPDATE:  Aktuálně se zaměřujeme na dezinfekci (preventivní i ohniskovou) na místech, kde se objevil či mohl objevit nový koronavir Sars-CoV-2. Jedná se o obytné plochy, veřejné prostory i firemní prostory.

Desinsekce Praha a okolí

Zajišťujeme kompletní hubení hmyzu a jiných drobných škůdců, kteří působí negativně na místech jejich výskytu, a také preventivně dezinsekujeme plochy a prostory, aby nedošlo k jejich zamoření či dalšímu šíření.

K hubení dochází pomocí přípravků zvaných biocidy, splňujících kritéria Ministerstva zdravotnictví ČR a jeho stanov. V ohledu na ochranu zdraví se při používání těchto prostředků řídíme přísným dodržováním pravidel, a to ve využívání jejich množství ve správné míře, kvalitě a času působení.

Příklady likvidace škůdců:

  • Parazitní – štěnice, vši, švábi, blechy
  • Blanokřídlí – vosy, sršně, včely
  • Ostatní – mravenci, škvoři, moli, červotoči, potemníci

Deratizace Praha a okolí

Při deratizaci dochází k hubení hlodavců jako jsou potkani, myši nebo krysy, a to preventivně či represivně pomocí chemických metod, pastí a kombinací obou metod. Všechny úkony provádíme profesionálně a diskrétně s maximální účinností, bez ohledu na velikost prostoru nebo míru zamoření. Následnou desinfekcí zajistíme kompletní ochranu Vašeho zdraví.

Naším cílem je zajistit Vaši spokojenost při problémech s nevítanými návštěvníky jak v bytech, domech nebo skladech, ale i ve veřejných prostorech spojených s vysokým pohybem osob.

Máte zájem nebo potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!